شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

ربات رنگ آمیزی

پرسرعت ، انعطاف پذیر ، حداقل کردن ضایعات

مشاوره فنی
http://ربات%20رنگ%20پاشی

ربات های رنگ پاشی به طور سیستماتیک در سیستم سینماتیکی 6 و 7 محوره گنجانده شده است.بنابراین این نسخه ها تنها به دلیل محور چرخش اضافی در بازوی اصلی متفاوت هستند. در غیر این صورت اجزای کاملاً یکسان، مدیریت قطعات یدکی و کار تعمیر و نگهداری را ساده کرده و در هزینه های ذخیره سازی صرفه جویی می کنند.
اتصال دهنده های سریع جداسازی روکش را تسهیل می کنند و امکان دسترسی بسیار موثر را برای جایگزینی قطعات پنوماتیکی، کنترلی و ولتاژ بالا فراهم می کنند. تغییر رنگ و پمپ دوز بر روی بازوی جلویی ربات نصب شده است که امکان تغییر سریع رنگ را با از دست دادن رنگ کم و مصرف کم ماده پاک کننده فراهم می کند.

انعطاف پذیری بیشتر با سیستم سینماتیک 7 محوره

این ربات رنگ پاشی ها دارای مجموعه ای چشمگیر از ویژگی های نوآورانه است. محور هفتم آن که مستقیماً در سیستم سینماتیکی ربات نقاشی ادغام شده است، قدرت مانور آن را بهبود می بخشد و منطقه کار آن را گسترش می دهد. این ربات را قادر می سازد تا به راحتی به قسمت هایی از بدن که معمولا دسترسی به آنها سخت است، دست یابد. قدرت مانور برتر این ربات 7 محوری نیاز به ریل جابجایی را در بسیاری از کاربردها برطرف می کند. در نتیجه، غرفه اسپری می تواند کوچکتر باشد و مشتری در سرمایه گذاری ریل و هزینه های نگهداری صرفه جویی می کند.

http://ربات%20نقاشی

ربات نقاشی 6 محور : قابل انعطاف برای همه کاربردها

این مدل ها با سیستم سینماتیک 6 محوره هم برای رنگ آمیزی و هم برای باز کردن هود استفاده می شوند. علاوه بر این، این ربات برای کارهایی مانند شعله کاری، آب بندی زیر بدنه و اندازه گیری ضخامت پوشش مناسب است.

بازوی ربات با طراحی مکانیکی بسیار پایدار خود تا پنج متر در بدنه ها گسترش می یابد و پس از پایان رنگ آمیزی خود را در تنگ ترین فضاها جمع می کند تا فضایی برای بدنه بعدی ایجاد کند. ایستگاه تمام اتوماتیک بهترین دسترسی را برای بدنه خودروهای کوچک و بزرگ در خط تولید ارائه می دهد و برای عملیات توقف و حرکت و همچنین ردیابی خط مناسب است.

تغییر رنگ ها

در تاسيسات رنگ آميزي اتوماتيك خودروسازان و پيمانكاران فرعي، رنگ ها بايد به صورت منعطف در رنگ مورد نياز مشتري ارائه شوند. سازندگان انتظار دارند زمان تغییر رنگ کوتاه و حداقل تلفات رنگ باشد.ربات رنگ آمیزی به بهترین شکل می تواند به این نیاز ها پاسخ بدهد.

ربات رنگ پاش یکی از ربات های یاسکاوا می باشد که در صنایع بسیاری از مانند : صنایع خودرو برای پاشش رنگ با کیفیت و با دقت بسیار بالا و دقیق بر روی قطعات استفاده می شوند.

شرکت ربات صنعتی مگا ماشین نمایندگی رسمی ربات صنعتی یاسکاوا در ایران می باشد .برای دریافت مشاوره همچنین برای خرید ربات رنگ پاش یاسکاوا می توانید با متخصصان ما ارتباط برقرارکنید.

http://ربات%20رنگ%20پاشی

چگونه یک ربات نقاشی را برنامه ریزی کنیم؟

در تاسيسات ربات رنگ آميزي اتوماتيك خودرو و پيمانكاران فرعي، رنگ ها بايد به صورت منعطف در رنگ مورد نياز مشتري ارائه شوند. سازندگان انتظار دارند زمان تغییر رنگ کوتاه و حداقل تلفات رنگ باشد.

چندین مدل پمپ را توسعه داده ایم تا عدالت را در مورد نیازهای سخت و بسیار متنوع تامین رنگ بخش صنعتی رعایت کند. درایوها و روش‌های مختلف کارکرد این پمپ‌ها را برای موادی با خواص بسیار متنوع و برای طیف وسیعی از کاربردهای ممکن مناسب می‌سازد.
پمپ های بیستونی افقی و عمودی – پمپ های صفحه بیل عمودی – پمپ های دیافرگم

تفنگ اسپری کمکی هوا دستی – تفنگ اسپری بدون هوا دستی – تفنگ اسپری کمکی اتومات – تفنگ اسپری بدون هوا اتومات

http://ربات%20رنگ%20پاشیhttp://ربات%20رنگ%20پاشی
خرید ربات های صنعتی

 خرید ربات هوشمند

هر آنچه نیاز شماست، تیم فروش مفتخر است تا با تناسب به نیاز شما محصولات رباتیک خود را ارائه دهد.

همچنین اگر سوالی در زمینه فروش و مشخصات داشتید یا اگر نمی دانید چه رباتی مناسب کسب و کار شماست، می توانید از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید

 واحد بازرگانی و فروش

گروه صنعتی مگاماشین با ارائه خدمات بازرگانی، محصولات وارداتی خود را برای کمک به بخش های جوشکاری، مونتاژ، لجستیک، رنگ پاش و بازار های مرتبط با تولید خودرو و زمینه های مختلف دیگر عرضه می کند.

محصولات رباتیک مگاماشین

http://خرید%20ربات%20های%20صنعتی