شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

http://ربات%20پلتایزینگ

ربات پلتایزینگ (ربات پالت سازی)

اجازه دهید پلتایزینگ محصولات خود را پالت بندی کنند و کارمندان را برای کارهای با ارزش تر آزاد کنند.

مشاوره فنی

از راه حل های ربات پلتایزینگ (ربات پالتایزر )

تغییرات

ربات پلتایزینگ سه مرحله آسان برای تمام اندازه های پالت دارای گواهی ISO-به راحتی با برنامه تولید شما سازگار می شود—بنابراین نیازی به توقف خط تولید خود برای ساعت ها نیست.

 

بازگشت سرمایه

ROI سریعتر به دست آورید. چگونه؟ کنترل حرکتی بهینه و هماهنگ کوبات و محور هفتم زمان چرخه بی نظیری را ایجاد می کند.

گسترش

ربات پالتایزر با سازگاری کامل بین عناصر، ردپای کوچکی به دست می آورید که متناسب با پلان های موجود باشد.

ایمنی

ربات پلتایزینگ از آنجایی که ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است، ما محیطی را برای یکپارچه سازی ایمن ایجاد کرده ایم و از دستگاه های محافظ شخص ثالث پشتیبانی می کنیم.

در سایت مگا ماشین رباتیک می توانید بهترین و جامع ترین اطلاعات را برای انواع ربات صنعتی بدست آورید.

http://ربات%20پلتایزینگ

ابزار ربات پلتایزینگ

ابزار ربات پالتایزر در سلول ربات بسیار مهم است. چیزی که تفاوت را ایجاد می کند، داشتن ابزارهای مناسب برای جابجایی و پالت سازی محصولات شماست.

ابزار ربات Baghand کاملاً آزمایش شده است که به ویژه برای برآورده کردن خواسته های مشتری طراحی و ساخته شده است. ماژول پایه استاندارد، همراه با دستگاه های نگهدارنده اختیاری بالا (که کیسه را در حین حمل و نقل فشار می دهند و نگه می دارند)، بازوهایی برای حرکت پالت ها، تشخیص ارتفاع و مکش خلاء ورق های لغزش، راه حل سفارشی شده را تشکیل می دهند.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Boxhandراه حل ایده آلی برای پالت کردن کیس ها/محصولات بدون نیاز به پشتیبانی است. این ابزار با خواسته های مشتری سازگار است و همچنین با مکش خلاء جانبی و مکش / تثبیت محصولات در دسترس است. این ابزار همچنین می تواند با بازوهایی برای برداشتن پالت ها یا ترکیب با سیستم خلاء برای برداشتن ورق های لغزنده در صورت لزوم نصب شود.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

ابزار Combi(ترکیبی) را می توان برای جعبه های پلاستیکی و مقوایی استفاده کرد و ممکن است با پشتیبانی زنجیره ای برای محصولات بزرگ ترکیب شود. اگر ابزار مکش به طور جداگانه مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال برای برداشتن جعبه های مقوایی، ورق های لغزنده یا پالت ها، زنجیره ها به سمت ابزار هدایت می شوند.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Slidinghandراه حل ایده آلی برای پالت کردن محصولاتی است که در آنها نیاز به پشتیبانی وجود دارد، به عنوان مثال جعبه های سنگین. این ابزار متناسب با خواسته های مشتری تنظیم می شود و در صورت نیاز می توان آن را با مکش خلاء عرضه کرد. این ابزار همچنین می تواند با بازوهایی برای برداشتن پالت ها یا ترکیب با مکش خلاء برای برداشتن ورق های لغزنده در صورت لزوم نصب شود.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Vacuumhandبرای پالت سازی محصولات است که می توان آنها را با استفاده از جاروبرقی از قسمت بالایی آن برداشت. این ابزار با خواسته های مشتری تطبیق داده می شود. این ابزار همچنین می تواند با بازوهایی برای جدا کردن پالت ها یا ترکیب با سیستم خلاء برای برداشتن ورق های لغزنده در صورت لزوم نصب شود.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Aubo. این ابزار با پرینت سه بعدی و مجهز به شش فنجان مکش است که اطمینان حاصل می کند که ابزار می تواند محصول را بمکد و اجازه می دهد آن را در پالت قرار دهید. با پرینت سه بعدی می‌توان ابزارهایی با وزن کمتر ایجاد کرد که امکان پالت‌بندی جعبه‌های سنگین‌تر را نسبت به ابزارهای روبات سنتی امکان‌پذیر می‌سازد، زیرا ظرفیت بالابری شامل ابزارها می‌شود.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Pallet gripابزاریست که بازوها به صورت پنوماتیک عمل می کنند. راه حل با خواسته های مشتری تطبیق داده خواهد شد.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

Sheet gripبرای جابجایی ورق استفاده می شود. یک راه حل قابل اعتماد برای جابجایی ورق های لغزنده از مجله ورق لغزنده به یک پالت.

http://ابزار%20ربات%20پلتایزینگ

قاعدتا نه ! توماسیون باید زندگی شما را ساده کند، نه اینکه آن را پیچیده تر کند.

توسط موتورهای سروو هدایت می شود – هزینه های عملیاتی کم – کیفیت بالا – تغییر کاملا اتوماتیک بین الگوهای مختلف پالت سازی – مجله پالت ممکن است در حین کار دوباره پر شود – مجله پالت اتوماتیک برای بارگیری پالت های خالی – پالت سازی تمام اتوماتیک – توان عملیاتی بالا – سطح سر و صدای کم – حداکثر چهار لایه در دقیقه – قابل اعتماد عملیاتی – راه حل سازگار با محیط زیست

خرید ربات های صنعتی

 خرید ربات هوشمند

هر آنچه نیاز شماست، تیم فروش مفتخر است تا با تناسب به نیاز شما محصولات رباتیک خود را ارائه دهد.

همچنین اگر سوالی در زمینه فروش و مشخصات داشتید یا اگر نمی دانید چه رباتی مناسب کسب و کار شماست، می توانید از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید

 واحد بازرگانی و فروش

گروه صنعتی مگاماشین با ارائه خدمات بازرگانی، محصولات وارداتی خود را برای کمک به بخش های جوشکاری، مونتاژ، لجستیک، رنگ پاش و بازار های مرتبط با تولید خودرو و زمینه های مختلف دیگر عرضه می کند.

محصولات رباتیک مگاماشین

http://خرید%20ربات%20های%20صنعتی