شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

ربات جوشکاری

پرسود ، پرکاربرد ، بی خطر

مشاوره فنی
http://ربات%20جوشکاری

خودکار سازی جوش برای بهره وری و سود بیشتر

دستیابی به کیفیت ثابت و حجم بالا با بیشترین بهره وری بزرگترین چالش در هنگام جوشکاری است. در نتیجه، اتوماسیون ربات جوشکاری به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کند و ربات جوشکاری  نیز همراه با آن در حال توسعه است. جوشکاری رباتی راه حل ایمن و مقرون به صرفه برای این چالش ها است. علاوه بر روش کلاسیک جوشکاری دستی که در برخی مناطق غیر قابل تعویض باقی می ماند، جوشکاری خودکار با سیستم قابل برنامه ریزی یا ربات جوشکاری دارای مزایای اساسی است. راه حل مناسب ربات جوشکاری به عملیات صنعتی بزرگ و شرکت های کوچکتر با طیف وسیعی از اندازه های دسته ای به طور یکسان اجازه می دهد تا از بهره وری و سود بیشتر بهره مند شوند.

مزایای ربات جوشکاری

✓ استفاده آسان
✓ حداقل میزان خطا
✓ کیفیت ثابت محصولات
✓ حفاظت از سلامت کارگران
✓ جوشکاری ایمن در مکان های غیرقابل دسترس یا در محیط های خطرناک
✓ سرعت تولید بالاتر
✓ کمک به متخصصان جوشکاری

ویژگی های ربات جوشکاری

✓ نتایج بسیار دقیق برای بهبود کیفیت
✓ استفاده متنوع
✓ فرآیندهای کاری سریعتر
✓ کاهش هزینه های تولید در بلندمدت
✓ بدون نیاز بهژ شیفت
✓ ساعت کاری بی وقفه
✓ بهره وری بهبود یافته است

چنین راه حل اتوماسیون جوشکاری باید از قطعات بهینه منطبق تشکیل شود تا بتواند از تمام مزایای ربات جوشکاری که در بالا ذکر شد استفاده کند و به نتایج قابل تکرار دست یابد. علاوه بر ربات، یک سیستم جوشکاری که فرآیند پیچیده و کارآمد جوشکاری را خودکار می کند، مورد نیاز است. این سیستم برای کاربرد شما سفارشی شده است و حتی می توان از فرآیندهای مختلف جوشکاری بر اساس مساحت استفاده کرد. ربات جوشکاری و سیستم دو عنصر اصلی هستند که توسط اجزای دیگر در راه حل اتوماسیون احاطه شده اند که بسته کلی را کامل می کند . آنها ضمیمه هایی برای ربات جوشکاری، مشعل های مخصوص ربات، رابط های ارتباطی مناسب و یک سیم تغذیه برای مطابقت با منبع انرژی هستند.
هنگامی که همه این اجزا به طور کامل تراز شدند، راه حل اتوماسیون می تواند به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد و تمام مزایای آن اعمال شود

گروه صنعتی مگاماشین شروع به کار با جوش قوس رباتیک را تا حد امکان آسان می کند زیرا اجزای مختلف همه توسط یک منبع ارائه می شوند. منبع تغذیه و تغذیه سیم منطبق، سیستم های پیشرفته ای هستند که به طور خاص برای استفاده با روبات های جوشکاری سازگار شده اند.

انواع رابط‌های ارتباطی استاندارد شده به سیستم‌های روباتیک ما اجازه می‌دهد تا با تولیدکنندگان پیشرو مانند Yaskawa، ABB، Fanuc، Kuka، Motoman و… همکاری کنند. سیستم های ما به طور کلی می توانند با هر ربات جوشکاری کار کنند.

باتوجه به مزایای این ربات، بی شک هزینه آن نسبت به ربات و اتوماسیون ناچیز است. اما از لحاظ قیمت این ربات ها هزینه بالایی ندارند.

هر منبع انرژی بصورت جداگانه و به عنوان بخشی از راه حل کامل رباتیک از تغذیه ایده آل برای جوشکاری ربات هستند. همچنین با خرید از ما مشاوره رایگان درباره مناسب ترین منبع برای ربات شما صورت می گیرد.

ربات برشکاری

پرسود ، پرکاربرد ، بی خطر

مشاوره فنی
http://ربات%20برشکاری

چرا ربات برش ؟

خودکار سازی برش برای بهره وری و سود بیشتر

ربات های برش نیاز به تعامل انسانی را از بین می برند. این به کاهش یا به طور کامل جلوگیری از خطاهایی که منجر به ضایعات مواد و افزایش هزینه ها می شود کمک می کند. ربات های برش می توانند با بازوهای رباتیک بلند خود به زوایای سخت یا قطعات سخت دسترسی پیدا کنند، در حالی که دقت برش را تضمین می کنند. سرعت و ساعات کار طولانی آنهاکاهش زمان چرخه و افزایش بهره وری، زمان تحویل به طور قابل توجهی کوتاه شده و به محصولات نهایی امکان می دهد زودتر به دست مصرف کنندگان برسند.

ربات های برش را می توان برای خودکارسازی انواع برنامه های رباتیک زیر پیاده سازی کرد:

• برش لیزری – این روش برش بدون تماس از پرتو لیزر برای ذوب و جداسازی مواد استفاده می کند.
• برش پلاسما – برش پلاسما فرآیند دیگری است که می تواند توسط روبات های صنعتی به صورت خودکار انجام شود. در طول برش پلاسما، پلاسما با سرعت بیشتری شتاب می گیرد تا مواد را به جای جوشکاری جدا کند. از برش پلاسما فقط می توان برای برش فلزات رسانای الکتریکی استفاده کرد.
• برش واترجت – برش واترجت رباتیک شامل استفاده از یک جت آب با فشار بالا برای فرسایش مواد تا زمانی که مواد جدا شوند، می باشد. این روش ضمن حفظ محیط کار عاری از گرد و غبار یا دود، بریدگی های تمیز و یکنواختی ایجاد می کند.
• برش اکسیژن – ترکیبی از سوخت و اکسیژن برای کاربردهای برش با سوخت اکسیژن برای جداسازی فلزات ضخیم استفاده می شود. سوخت شعله ای برای ذوب فلز ایجاد می کند، در حالی که از اکسیژن برای بیرون راندن سرباره استفاده می شود تا بریدگی ظاهر شود.
• برش اولتراسونیک – برای این فرآیند ارتعاشات میکروسکوپی از طریق یک ابزار برش ارسال می شود و نیروی قدرتمندی از انرژی مافوق صوت را برای ایجاد برش های دقیق از مواد نرم و سخت ایجاد می کند. ربات های برش اولتراسونیک برای برش مواد انعطاف پذیر بسیار مفید هستند.

خرید ربات های صنعتی

 خرید ربات هوشمند

هر آنچه نیاز شماست، تیم فروش مفتخر است تا با تناسب به نیاز شما محصولات رباتیک خود را ارائه دهد.

همچنین اگر سوالی در زمینه فروش و مشخصات داشتید یا اگر نمی دانید چه رباتی مناسب کسب و کار شماست، می توانید از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید

 واحد بازرگانی و فروش

گروه صنعتی مگاماشین با ارائه خدمات بازرگانی، محصولات وارداتی خود را برای کمک به بخش های جوشکاری، مونتاژ، لجستیک، رنگ پاش و بازار های مرتبط با تولید خودرو و زمینه های مختلف دیگر عرضه می کند.

محصولات رباتیک مگاماشین

http://خرید%20ربات%20های%20صنعتی