شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

ربات جابجایی

کاهش هزینه نیروی کار ، توان بالا

مشاوره فنی
http://ربات%20جابجایی

ربات جابجایی از قابلیت ساده ربات برای انتقال اجسام استفاده می کند. با قرار دادن ربات با ابزار انتهای بازو مناسب (به عنوان مثال گیره)، ربات می تواند به طور موثر و دقیق محصول را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند. مگاماشین هم محصولات و هم خدماتی را برای حل طیف گسترده ای از چالش های جابجایی مواد ارائه می دهد.

http://ربات%20جابجایی

در طول فرآیند جابجایی، روش های اندازه گیری مختلفی توسط کنترل کننده ربات برای تشخیص موقعیت قطعه کار استفاده می شود. این امر حتی در صورت انحرافات احتمالی موقعیت قرارگیری، برداشت قابل اعتماد توسط ربات را تضمین می کند. چیدن خودکار قطعه با یک گیره طراحی شده برای قطعه کار انجام می شود.
ما انواع مختلفی از سیستم های دستگیره را برای این منظور ارائه می دهیم که بر اساس وظایف خاص و قطعات کاری شما سفارشی شده اند. مجموعه ما شامل سیستم‌های دستگیره فعال شده با پنوماتیک با انگشتان گیر (نیروی یا فرم مناسب)، سیستم‌های گرفتن با فنجان مکش، سیستم‌های گرفتن با آهنربا و سیستم‌های گرفتن با پیکاپ‌های انعطاف‌پذیر برای جابجایی ملایم توسط روبات‌های صنعتی قدرتمند است. سپس قطعه به مقصد مشخصی منتقل می شود، جایی که به طور قابل اعتماد و با دقت میلی متری قرار می گیرد.
با سایت مگا ماشین رباتیک هرگونه اطلاعاتی می خواهید در مورد ربات های صنعتی میتوانید به دست آورید.

برنامه های کاربردی ربات جابجایی

1. بسته بندی محصولات : یک کار رایج جابجایی مواد، بسته بندی محصولات برای حمل و نقل یا پردازش بیشتر است. این کار هیچ ارزشی به خود محصول اضافه نمی کند. این یک مرحله کلاسیک “در بین” است.ربات ها برای بسته بندی مناسب هستند. آن‌ها به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر هستند که می‌توانید انواع مختلف محصولات را با یک ربات یکپارچه مدیریت کنید.

2. انتقال قطعه : بسیاری از مراحل در یک فرآیند تولید صرفاً شامل جابجایی قطعات از یک منطقه به منطقه دیگر است. این یک کار خسته کننده است و استفاده مناسب از وقت مردم نیست.انتقال قطعات رباتیک یک برنامه کاربردی آسان برای استقرار و برنامه ریزی است که این را به اولین کار رباتیک بسیار خوب تبدیل می کند.

3. بارگیری و تخلیه نوار نقاله : نوار نقاله یک روش متداول برای جابجایی مواد در اطراف تاسیسات است. اما مشکل آنها این است که باید محصولات را روی آنها بارگیری و تخلیه کنید.سه رویکرد اصلی برای بارگذاری نوار نقاله وجود دارد:انسان ها را وادار به انجام آن کنید، که تمام چالش های ذکر شده در بالا را داردراه‌حل‌های اتوماسیون سفارشی و پیچیده را برای هدایت آیتم‌ها به مرحله خودکار بعدی در فرآیند بکار ببریداز ربات استفاده کنیداستفاده از ربات مزایای انعطاف پذیری مشابهی با استفاده از افراد دارد و بسیار ارزان تر از اتوماسیون کامل است.

4. نگه داشتن مواد در محل :گاهی اوقات شما به سادگی نیاز دارید که در حین انجام عملیات، قطعات را در جای خود نگه دارید. رویکردهای سنتی برای این کار استفاده از انسان یا ایجاد وسایل سفارشی برای ثابت نگه داشتن مواد است.ربات ها را می توان به راحتی برنامه ریزی کرد تا انواع مختلفی از قطعات را مدیریت کنند. آنها اغلب برای این نوع کار استفاده می شوند، به عنوان مثال، برای نگه داشتن قطعات در مقابل یک ماشین نقاشی.

5. پالت سازی و پالت زدایی :به احتمال زیاد مواد بسته بندی شده روی پالت ها به مرکز شما می رسد. این امر مستلزم آن است که آنها را از پالت بردارید، کاری کسل کننده و “کمر شکن”. به طور مشابه، آخرین مرحله قبل از ارسال محصولات به مشتریان معمولاً بارگیری آنها در پالت ها است.ربات ها بیش از اینکه برای کارهای پالت سازی مناسب باشند، اغلب در این کار به طور قابل توجهی بهتر از انسان ها هستند. آنها می توانند اقلام را با قوام بیشتری بسته بندی کنند و هرگز از مشکلات اسکلتی عضلانی که افراد انجام می دهند رنج نخواهند برد.

برای مشاهده اطلاعات جامع درمورد ربات جوشکاری میتوانید از صفحه موردنظر استفاده کنید.

خرید ربات های صنعتی

 خرید ربات هوشمند

هر آنچه نیاز شماست، تیم فروش مفتخر است تا با تناسب به نیاز شما محصولات رباتیک خود را ارائه دهد.

همچنین اگر سوالی در زمینه فروش و مشخصات داشتید یا اگر نمی دانید چه رباتی مناسب کسب و کار شماست، می توانید از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید

 واحد بازرگانی و فروش

گروه صنعتی مگاماشین با ارائه خدمات بازرگانی، محصولات وارداتی خود را برای کمک به بخش های جوشکاری، مونتاژ، لجستیک، رنگ پاش و بازار های مرتبط با تولید خودرو و زمینه های مختلف دیگر عرضه می کند.

محصولات رباتیک مگاماشین

http://خرید%20ربات%20های%20صنعتی