شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

ABB و HASCO سرمایه گذاری مشترکی را برای پیشبرد تولید هوشمند در صنعت خودرو چین ایجاد می کنند

1400-10-21

سرمایه گذازی abb و hasco

متخصص اتوماسیون ABB و تامین کننده پیشرو قطعات خودرو در چین، HASCO، از ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک برای پیشبرد نسل بعدی تولید هوشمند در صنعت خودرو چین خبر می دهند.

این سرمایه گذاری مشترک بر اساس روابط موفق موجود بین دو شرکت استوار خواهد شد و منجر به توسعه حیاتی تولید قطعات خودرو بسیار انعطاف پذیر و پایدار در عملیات هاسکو در چین می شود.

با افزایش سرعت انتقال صنعت خودرو به سمت خودروهای الکتریکی، قطعه سازان باید به طور فزاینده ای در تسهیلات انعطاف پذیری سرمایه گذاری کنند که بتواند به تقاضاها و روندهای در حال تغییر پاسخ دهد. مشارکت بین ABB Robotics و HASCO که شامل 40 درصد از سهام ABB در سرمایه گذاری مشترک است، استفاده از فناوری های هوشمند و هوش مصنوعی را در صنعت گسترش خواهد داد. هر دو طرف توافق کردند که جزئیات بیشتری در مورد سرمایه گذاری فاش نکنند.

سامی عطیا، رئیس‌جمهور گفت: «با توجه به اینکه صنعت خودروسازی با بزرگ‌ترین تحول خود از زمان پیدایش خود مواجه است و فروش خودروهای الکتریکی در بسیاری از نقاط جهان تا سال 2035 از خودروهای احتراقی پیشی می‌گیرد، نیاز آشکار به حمایت از انتقال این صنعت وجود دارد.» رباتیک ABB و اتوماسیون گسسته. این سرمایه‌گذاری مشترک ما را قادر می‌سازد تا موقعیت پیشرو HASCO را با راه‌حل‌های خودکار توسعه دهیم که به نفع مشتریان در چین است که - به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تولید خودرو - نقشی محوری در ارائه آینده حمل‌ونقل پایدار خواهد داشت.

سرمایه گذاری مشترک جدید که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2022 شروع به کار کند، بر اساس تخصص و تجربه تولید هر دو شریک به منظور تحقق پتانسیل عظیم برای افزایش کارایی در صنعت قطعات خودرو است. مشتریان در طیف وسیعی از صنایع، از بدنه خودرو گرفته تا سیستم‌های شاسی، الکترونیک برق و باتری گرفته تا سیستم‌های رانندگی الکترونیکی، از روش‌های تولید جدید، بسیار کارآمد و سازگار با محیط‌زیست بهره‌مند خواهند شد.

ABB اولین تامین کننده ربات چند ملیتی در چین بود که زنجیره ارزش کامل خود را از تحقیق و توسعه، تولید، فروش، مهندسی و یکپارچه سازی سیستم بومی سازی کرد. در سال 2022، ABB پیشرفته‌ترین کارخانه رباتیک جهان را در شانگهای افتتاح می‌کند که میزبان یک مرکز تحقیق و توسعه در محل است و نوآوری‌ها در توسعه محصول، هوش مصنوعی و همکاری مشتریان در راه‌حل‌های اتوماسیون را سرعت می‌بخشد.
 
ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) یک شرکت فناوری جهانی پیشرو است که به تحول جامعه و صنعت برای دستیابی به آینده ای مولدتر و پایدار انرژی می بخشد. ABB با اتصال نرم‌افزار به برق‌سازی، رباتیک، اتوماسیون و مجموعه حرکتی خود، مرزهای فناوری را در پیش می‌گیرد تا عملکرد را به سطوح جدیدی برساند. با سابقه برتری بیش از 130 سال، موفقیت ABB توسط حدود 105000 کارمند با استعداد در بیش از 100 کشور جهان هدایت می شود. 
 
ABB Robotics & Discrete Automation پیشگام در رباتیک، اتوماسیون ماشین و خدمات دیجیتال است که راه حل های نوآورانه ای را برای طیف متنوعی از صنایع، از خودرو گرفته تا الکترونیک و تدارکات ارائه می کند. ما به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو روباتیک و اتوماسیون ماشینی در جهان، بیش از 500000 راه حل ربات را ارسال کرده ایم. ما به مشتریان خود در هر اندازه کمک می کنیم تا بهره وری، انعطاف پذیری و سادگی را افزایش دهند و کیفیت خروجی را بهبود بخشند. ما از انتقال آنها به کارخانه متصل و مشارکتی آینده حمایت می کنیم. ABB Robotics & Discrete Automation بیش از 10000 نفر را در بیش از 100 مکان در بیش از 53 کشور استخدام می کند.

گروه HASCO، عضو گروه SAIC، یک تامین کننده جامع یکپارچه سازی سیستم قطعات خودرو است که بیش از 30 سال است که فناوری های پیشرفته، محصولات قابل اعتماد و خدمات با کیفیت بالا را به تولیدکنندگان اصلی در سراسر جهان ارائه می دهد و بیش از 40 زمینه تجاری را پوشش می دهد.