شماره تماس:  02155491014 - 09120846701

 ایمیل:   info[at]megamachinegroup.com

اسکن سه بعدی بدون نویز به لطف ویژگی MultiPeak AT

1400-10-28

اسکن سه بعدی بدون نویز به لطف ویژگی MultiPeak AT

AT) Automation Technology) بارها و بارها به عنوان یک پیشگام در صنعت پردازش، اکنون 20 سال است که به عنوان تصویر سه بعدی نامی برای خود دست و پا کرده است و به طور مداوم در حال توسعه نوآوری های جدید در زمینه فناوری است.

شرکت فناوری از شمال آلمان اخیراً ویژگی منحصر به فرد جهانی MultiPeak را در ماژول حسگر جدید cx4090HS خود ادغام کرده است، که برای اولین بار امکان ضبط بدون نویز داده های پروفایل سه بعدی را از طریق مثلث سازی لیزری برای اولین بار فراهم می کند. به لطف MultiPeak، مواد بسیار بازتابنده مانند فلز، پلاستیک یا شیشه را می‌توان بدون تداخل بازتاب اسکن کرد. اگر چندین انعکاس لیزر بر روی سطح بازرسی وجود داشته باشد، ویژگی MultiPeak به تمایز بین آن‌ها و خروجی تا چهار پروفایل با داده‌های پیک جداگانه کمک می‌کند. به این ترتیب، انعکاس های لیزری متعدد را می توان به راحتی از نظر قابل قبول بودن در سمت کاربرد بررسی کرد و در صورت لزوم، از داده های ارزیابی به عنوان متغیرهای اختلال حذف کرد. مزایای عمده: مشتری یک ارزیابی پروفایل تمیز دریافت می کند و بنابراین می تواند کنترل کیفیت خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

به عنوان مثال در صنعت خودرو از MultiPeak برای بازرسی درز جوش ورق های فولادی V-shapedاستفاده می شود. هنگام اندازه گیری صفحات شیشه ای، این ویژگی به نوبه خود اطلاعاتی در مورد ضخامت سطح شیشه ارائه می دهد. بنابراین، عملکرد جدید در ماژول حسگر جدید AT 3D مزیت تعیین کننده ای را برای اسکن انواع مواد بازتابنده در تمام صنایع ارائه می دهد و همچنین به دلیل منحصر به فرد بودن در سراسر جهان، ارزش افزوده قابل توجهی را برای بهینه سازی فرآیند به مشتریان ارائه می دهد.